60.369
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 679''' rijdt van De Valk via Harskamp, Stroe, Kootwijkerbroek en Barneveld naar Amersfoort.
In de ochtendspits wordt naar Amersfoort gereden en in de middagspits naar De Valk.
== Route ==