* [[Lijn 43 Heerlen Station NS - Vaals Busstation|43: Heerlen - Kerkrade - Bocholtz (- Lemiers - Vaals)]]
* [[Lijn 44 Heerlen Station NS - Aachen (D) Hauptbahnhof|44: Heerlen - Kerkrade - Horbach (D) - Richterich (D) - Aachen (D)]]
* [[Lijn 47 Heerlen Station - Gulpen Busstation|47: Heerlen - Kerkrade - Simpelveld - Eys - Wittem - Gulpen]]
'''[[Concessie AVV]]''' ([[ASEAG]])
* [[Lijn 44 Heerlen Station NS - Aachen (D) Hauptbahnhof|44: Heerlen - Kerkrade - Horbach (D) - Richterich (D) - Aachen (D)]]