Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 153 Utrecht Centraal Station - Ameide Prinsengracht
336 bytes toegevoegd
,
11 mei 2014 18:39
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|lijnnr=153
|vervoerder=[[ZWN-Groep|ZWN
(''... - 1999'')
]],
<br>
[[Connexxion
|Connexxion (''1999 - 2002'')
]]
|regio=Utrecht-West
|regio2=Drechtsteden/Alblasserwaard/Vijfheerenlanden
|lijnsoort=Streekbus
|periode=... t/m 2001
|frequentie_spits=1-3x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
}}
'''Lijn 153''' rijdt van Utrecht via Vianen en Lexmond naar Ameide.
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Ameide, Prinsengracht}}
}}
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de [[Connexxion dienstregeling Drechtsteden/Ridderkerk e.o. 2000/2001|dienstregeling 2000/2001]] werd inmiddels ook op zaterdag gereden.
Etienne
ap_users
86.730
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie