|periode=... t/m 31 mei 1981|opvolger=[[Lijn 62 Arnhem Centraal Station - Terborg Busstation|62]]|frequentie_spits=1x0-2x/2 uur|frequentie_dal=0-1x/2 uur|frequentie_zaterdag=0-1x/2 uur|frequentie_zondag=0-2x/2 uur|frequentie_avond=0-1x/2 uur
}}
'''Lijn 2120''' reed van Arnhem via Westervoort, Duiven, Zevenaar, Didam, Loerbeek, Beek, Zeddam, Azewijn en Etten naar Terborg.
=== Dienstregeling ===*De eerste 3 standaarddienstregeling was een 2-uursdienst tussen Arnhem en Zeddam.*Van/naar Terborg reden alleen doordeweeks twee ritten per richting Arnhem begonnen bij ; één in de ochtendspits tot Zevenaar en één in de Lentemorgen middagspits.*Doordeweeks in de ochtendspits reden tevens drie ritten van Zevenaar(halte ''Lentemorgen II'') naar Arnhem binnen een periode van anderhalf uur. *Op zondagochtend zaterdag werd richting Arnhem 1x/uur slechts een vieruursdienst gereden tussen Zeddam (halte ''Hertenkamp'alleen') en Zevenaar (halte '' gereden Lentemorgen II''). *Op zondagmiddag werd een tweeuursdienst gereden tussen Zevenaar en Arnhem. Op zondagochtend reed er elk uur een rit vanaf'' station [[Zevenaar]] naar Arnhem. Op zondagavond werd in beide richtingen een tweeuursdienst gereden tussen 10beide stations.15 en 14.15, de reguliere twee-uursdienst begon pas omstreeks 13.15Op andere avonden werd niet gereden.
== Route ==
De routes van/naar station Zevenaar zijn niet in deze routestrip opgenomen. Tussen Beek en Zeddam werd op verzoek gestopt.
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zeddam, Oude Doetinchemseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Klein Azewijn, Oude Boterfabriek}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Klein Azewijn, Afweg Weg naar Azewijn}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | EttenKlein Azewijn, Meubelfabriek}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Etten, Steenfabriek Ten Daas}}
Tot en met [[GTW Dienstregeling 1976/1977/1978|16 oktober 1976]] reed lijn 20 de hele week door nog eenmaal per twee uur over het gehele traject. Na deze datum kwamen de meeste ritten op het traject tussen Zeddam en Terborg te vervallen. Er reden alleen doordeweeks in de spits nog twee ritten in beide richtingen.
Per [[GSM Dienstregeling 1979/1980|27 mei 1979]] werd op zaterdag nog maar een vieruursdienst gereden tussen de halte ''Lentemorgen II'' in Zevenaar en Zeddam in plaats van een tweeuurdienst.
Op [[GSM Dienstregeling 1981/1982|1 juni 1981]] werd in het vervoersgebied van de [[GSM]] de mobilofoon geïntroduceerd. Hierdoor mochten buslijnen binnen een bepaalde regio niet meer dezelfde lijnnummers hebben. Lijn 19 werd vernummerd tot [[Lijn 62 Arnhem Centraal Station - Terborg Busstation|lijn 62]]. Deze lijn nam ook het trajectgedeelte tussen Arnhem en Didam van [[Lijn 22 Arnhem Centraal Station - Doetinchem Busstation|lijn 22]] over.