== Lijnennet ==
Hieronder het lijnennet zoals het er op de laatste dag van de concessie uitzag:
{|class="wikitable ovnl"
|-
| 38
| [[Lijn 38 Sneek, Busstation - Paviljoen|Sneek, Busstation - Paviljoen (Sneekermeerbus)]] - rijdt (reed één week in de zomer)
|-
| 41
|-
|colspan="2" align="center"|
===== Opgeheven Eerder opgeheven lijnen =====
|-
| 97