|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/(2) uur
|frequentie_avond=1x/uur (deels ''[[LijnBelBus]]'')
}}
'''Lijn 68''' rijdt van Winsum via Baflo, Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hornhuizen naar Leens.
In de ochtendspits rijden twee extra ritten tussen Kleine Huisjes en Winsum en de tweede rit uit Leens rijdt naar Warffum, ook rijdt er 's ochtends één rit van Kloosterburen naar Leens. <br>Op zondag rijdt '''lijn 68''' wordt 1x/per 2 uur het hele trajectgereden, aangevuld met 1x/per 2 uur tussen Winsum - en Pieterburen.
== Route ==