| 723 || [[Lijn 723 Oude Wetering Meerkreuk - Lisse Nassaustraat/Blokhuis|Oude Wetering - Roelofarendsveen - Buitenkaag - Lisserbroek - Lisse]] ||
|-
| 724 || [[Lijn 724 Bodegraven Station NS - Woerden Station NS|Bodegraven - Driebrugge - Waarder - Nieuwerbrug - Woerden - Zegveld - Meije - Bodegraven]] || Ringlijn in 2 richtingen
|-
| 725 || [[Lijn 725 Ringlijn Berkenwoude Dorp - Stolwijk Dorp|Berkenwoude - Lekkerkerk - Stolwijk - Berkenwoude]] ||
|-
| 726 || [[Lijn 726 Ringlijn Reeuwijk-Brug Gemeentehuis - Gouda|Reeuwijk Brug - Sluipwijk - Gouda - Reeuwijk Dorp - Tempel - Reeuwijk Brug]] || Ringlijn in 2 richtingen
|-
|colspan="3"|