{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wavreille, Route de Rochefort n°87}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rochefort, Maison Blanche}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rochefort, Route de Hamerenne}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Rochefort, Athénée}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rsrrs0}} {{Rimg|rhlr}} | Rochefort|Rochefort| Rochefort, AthénéeAncienne Gare}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Rochefort, Camping}}{{RouteRij| {{Rimg|rs0rer}}{{Rimg|rhlr}} | [[Rochefort, Lidl}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Jemelle, Hall Omnisports}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Jemelle, Rue de la Vallée}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Jemelle, Rue Salvé}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Jemelle, Rue du Centinaire}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Jemelle, Place Communale}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Jemelle, Tunnel SNCB}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsT0}} | Jemelle|Rochefort-Jemelle|Jemelle, Gare]]}}
}}
== Geschiedenis ==
Op '''1 juli 2017''' kwam de ochtendspitsrit van Forrières naar Grupont tijdens de vakanties te vervallen en op [[Dienstregeling entiteit Namur-Luxembourg 2018|1 maart 2018]] werd in de middagspits één extra rit van Grupont naar Mirwart toegevoegd, echter kwam laatstgenoemde rit op '''19 november 2018''' alweer te vervallen.
Op '''16 september 2020''' werden op woensdagmiddag twee extra ritten aan de dienstregeling toegevoegd en werden de andere ritten op woensdagmiddag herschikt. De ritten van/naar Mirwart werden aangepast; voortaan wordt een heen-en-weertje naar Mirwart gereden en vervolgens terug naar Awenne.