|frequentie_zaterdag=3x/nacht
}}
'''Lijn N65''' rijdt vanaf Antwerpen een grote lusroute via Merksem, Ekeren, Brasschaat, Kapellen en Stabroek naar Antwerpen.
De eerste rit rijdt tot Kapellen, Dorp. De derde rit tot Ekeren, Klein Heiken.
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sBr}} | [[Antwerpen Rooseveltplaats|Antwerpen, Rooseveltplaats]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}}↓ | [[Antwerpen-Centraal|Antwerpen, Centraal Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Antwerpen, Kerkstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Antwerpen, Sint-Willibrorduskerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Antwerpen, AZ Stuivenberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Antwerpen, Van Helmontstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsMr}}↓ | [[Antwerpen Schijnpoort|Antwerpen, Schijnpoort]]}}{{RouteRij| {{Rimg|rsMr}}↓ | [[Antwerpen Sport|Antwerpen, Sportpaleis]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Merksem, Gasthuishoeve}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Merksem, Burgemeester Nolf}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Brasschaat, Sint-Michielscollege}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Brasschaat, Beekstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ekeren, Donk, /Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ekeren, Louislei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ekeren, Margrietlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kapellen, Zilverhoeklaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kapellen, Administratief Centrum}}
{{RouteRij| {{BRimg|rlear}} | }}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rs0}} | Kapellen, Dorp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kapellen, Streepstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kapellen, Stabroeksteenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kapellen, Lepelstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | StabroekPutte, Moretuslei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kapellen, Lepelstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kapellen, Stabroeksteenweg}}