* [[Lijn 65 Zaandam, De Vlinder - Station NS|65: Station - De Vlinder]]
=== Streekbus ([[R-NETRandstadnet]]) ===
* [[Lijn 391 Amsterdam Centraal Station - Zaandam Zaanse Schans|391: Amsterdam - Zaandam]]
* [[Lijn 392 Amsterdam Centraal Station - Zaandam Station NS|392: Amsterdam - Oostzaan - Zaandam]]* [[Lijn 394 Amsterdam Centraal Station - Zaandam Station NS|394: Amsterdam - Oostzaan - Zaandam]]
* [[Lijn 395 Amsterdam Station Sloterdijk - Wormerland P&R A7 / afrit 2|395: Amsterdam - Zaandam - Wormerland]]
* [[Lijn 398 Zaandam Zaans Medisch Centrum - Amsterdam John M. Keynesplein|398: Amsterdam - Zaandam (spitsbus)]]
=== Nachtbus ===
* [[Lijn N92 Zaandam Station NS - Amsterdam Leidseplein|N92: Amsterdam - (Landsmeer -> ) Oostzaan - Zaandam]]* [[Lijn N94 Amsterdam Leidseplein - Assendelft Station|N94: Amsterdam -> Zaandam -> Koog a/d Zaan -> Zaandijk -> Wormerveer -> Wormer -> Wormerveer -> Krommenie -> Assendelft]]