'''Lijn 36''' rijdt van Manage via Fayt-lez-Manage, Jolimont, Haine-Saint-Pierre, La Croyère, en Bois d'Haine naar La Louvière. === Dienstregeling ===*In de spitsuren beginnen de ritten in Seneffe.*In de ochtendspits buiten schoolvakanties rijden de ritten vanuit Seneffe een uitgebreide route over het industrieterrein.*De tegenrichting wordt verzorgd door [[Lijn 26 La Louvière Tivoli - Manage SNCB|lijn 26]].
De tegenrichting wordt verzorgd door [[Lijn 26 La Louvière Tivoli - Manage SNCB|lijn 26]].
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue des Champs}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Place Mattéotti}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Croyère, Cité Astrid}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Croyère, Rue des 25 francs}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Nouvelle Place}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Rue de l'Agriculture}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Fabricom}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois d'Haine, Rue Neuve}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Rue de la Troupette}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Rue de l'Industrie}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Cité Gilson}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Rue de la Croyère}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Rue Cocquereau N°17n°17}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois -d'Haine, Hospice}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Jolimont, Hôpital}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue Casterman}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0rhl0}} | La Louvière, Tivoli}}
}}
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf [[Dienstregeling entiteit Hainaut 2013|15 april 2013]] vervielen alle ritten op zondag.
Op [[Dienstregeling bassin de mobilité Hainaut 2023|1 februari 2023]] werd de halte ''Rue Neuve'' in Bois-de-Haine opgeheven; als alternatief kan de nabijgelegen halte ''Rue de la Troupette'' gebruikt worden.