|voorganger=[[Lijn 139 Raalte Station NS - Balkbrug Centrum|139]]
|opvolger=[[Lijn 162 Raalte Station - Ommen Balkerweg|162]]
|frequentie_spits=4x/dag
|frequentie_dal=1x/dag
'''Lijn 139''' reed van Raalte via Lemelerveld en Lemele naar Ommen.
=== Dienstregeling ===*In de ochtendspits reed één rit in beide richtingen ook van/naar de Larcom in Ommen. *Op zondag rijden de ritten niet verder dan werd in Ommen van/tot de halte ''Markt'' gereden.
Op [[VAD Dienstregeling 1993/1994|23 mei 1993]] werd het traject [[Lijn 139 Raalte Autobusstation NS - Balkbrug Centrum|Ommen - Balkbrug]] weer overgenomen door de [[DVM/NWH]] die hier opnieuw met ''lijn 31'' ging rijden. Op het overgebleven traject Raalte - Ommen ging de frequentie wel flink naar beneden. Voortaan werden in beide spitsuren twee ritten per richting gereden en in de daluren één rit per richting. Op zaterdag en zondag bleven nog slechts vier respectievelijk drie ritten rijden, met intervallen van 3 à 4 uur.
Op [[VAD Dienstregeling 1993/1994|24 oktober 1993]] werden alle ritten op zondag ingekort tot de bushalte ''Markt'', dit betekende dat de haltes tussen de Markt en Balkerweg dan niet meer bediend werden.
Op [[:Categorie:Stads- en streekvervoer 1994|29 mei 1994]] werd en reorganisatie afgerond binnen de VSN-groep; het volledige vervoersgebied van de [[Verenigde Autobus Diensten (VAD)|VAD]] werd samengevoegd met het oostelijk deel van [[Centraal Nederland]] en de vestiging Nieuwegein van [[Westnederland]], waarmee de nieuwe vervoersmaatschappij [[Midnet]] ontstond. De route en dienstregeling bleven (vrijwel) ongewijzigd; alleen in de middagspits ging één rit naar Lemelerveld ongeveer een kwartier later rijden.