Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 158 Den Oever Busstation - Den Helder Station
48 bytes toegevoegd
,
20 dec 2012 16:23
k
Versie 119834 van
Wouterarriva
(
overleg
) ongedaan gemaakt. Check je bronnen Wouter!!!
|lijnsoort=Spitsbus
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur (tot 10.00, vanaf 14.00)
}}
'''Lijn 158''' rijdt van Den Oever via Oosterland, Hippolytushoef, Westerland, Anna Paulowna en Breezand naar Den Helder.
Etienne
ap_users
86.754
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie