|-style="background-color:#CADCEB;"
| 148 || [[Lijn 148 Lelystad Station NS/Centrum - Harderwijk Station NS|Lelystad - Zeewolde - Harderwijk]] ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 149 || [[Lijn 149 Urk Gemeentehuis - Nagele Domineesweg|Urk - Nagele]] ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 159 || [[Lijn 159 Harderwijk Station NS - Almere Centrum NS|Harderwijk - Zeewolde - Almere-Hout - Almere-Stad]] ||