Lijn 17 Rotterdam Centraal Station - Capelle aan den IJssel Annabaai
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 22 mei 1982 |
Opvolger(s) | 93 |
Frequenties
| |
Spits | 6-8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 17 reed van Rotterdam naar de wijken Middelwatering en Oostgaarde in Capelle aan den IJssel.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Hofplein | ||
Rotterdam, Karnemelkbrug | ||
Rotterdam, Mariniersweg | ||
Rotterdam, Oostplein | ||
Rotterdam, Infirmeriestraat | ||
Rotterdam, Willem Ruyslaan | ||
Rotterdam, Essenweg | ||
Rotterdam, Woudestein | ||
Capelle aan den IJssel, Merellaan | ||
Capelle aan den IJssel, Van Maerlantpark | ||
Capelle aan den IJssel, P.C. Boutenssingel | ||
Capelle aan den IJssel, Slotlaan | ||
Capelle aan den IJssel, Meeuwensingel | ||
Capelle aan den IJssel, De Roerdomp | ||
Capelle aan den IJssel, Koperwiek | ||
Capelle aan den IJssel, Alkenlaan | ||
Capelle aan den IJssel, De Baronie | ||
Capelle aan den IJssel, Beemsterhoek | ||
Capelle aan den IJssel, Schermerhoek | ||
Capelle aan den IJssel, Banda Neira | ||
Capelle aan den IJssel, Heuvelweg | ||
Capelle aan den IJssel, Maasdal | ||
Capelle aan den IJssel, Toendra | ||
Capelle aan den IJssel, Wijnkoopskaai | ||
Capelle aan den IJssel, Annabaai |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 2 september 1979 werd de frequentie op zondag verhoogd naar 4x/uur.
Op 1 juni 1980 werd de frequentie in de avonduren verhoogd naar 4x/uur. Tevens werden de snelbusritten afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 67.
Met de ingebruikname van de ESOfoon werd deze lijn op 23 mei 1982 vernummerd naar 93. Daar dit systeem geen dubbele lijnnummers kan verwerken, moesten veel lijnnummers gewijzigd worden.