===Schoolbus ([[Connexxion]] en [[Syntus]])===
'''[[Concessie Veluwe]]''' ''(Syntus)''
* [[Lijn 674 Ermelo 't Weitje Harderwijk Boomkamp - Amersfoort Van Lodensteincollege]]
* [[Lijn 676 Uddel Uttilochweg - Amersfoort Van Lodensteincollege]]
* [[Lijn 679 Wekerom Kruispunt - Amersfoort Van Lodensteincollege]]