|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20212023
|lijnnr=91
|route=Marloie - Waha - Hollogne - Marche-en-Famenne
|vervoerder=([[Transports Penning]] i.o.v.) [[TEC]]
|bassindemobilité=Luxembourg
|materieel=[[Mercedes-Benz Sprinter]], <br>[[Mercedes-Benz Citaro|Mercedes-Benz Citaro LE]]
|lijnsoort=Streekbus
|periode=10 december 2017
== Route ==
{{RouteTop| kaart=11000990 |
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Marloie|Marloie|Marloie, Gare}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsrrhrr}} | Marloie, Eglise}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Marloie, Spar}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Marloie, Maison Glatigny}}