4.354
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=12
|route=<s>'''Rotterdam:''' Rotterdam Centraal - Beurs - Wilhelminaplein- Stadion Feijenoord - Keizerswaard - </s> Maashaven - Hillevliet - Randweg - Station Lombardijen - IJsselmonde - Keizerswaard - P+R Beverwaard
|vervoerder=[[RET]]
|concessie=Rail Rotterdam (2017-2030)