141.122
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_avond_zaterdag=rijdt niet
|frequentie_zaterdag=0-1x/uur (belbus, tot 15:00)
|route='''Aachen:''' Stadtmitte - Rothe Erde - Forst - Brand - Krauthausen - '''Stolberg:''' Dorff - Breinig - Vicht - Fleuth - Mausbach (← Werth)
}}
'''Lijn 15''' rijdt van Aachen Stadtmitte via Aachen Rothe Erde, Aachen Forst, Aachen Brand, Aachen Krauthausen, Stolberg Dorff, Stolberg Breinig, Stolberg Vicht en Stolberg Fleuth naar Stolberg Mausbach.
=== Dienstregeling ===