141.320
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=1-2x/uur
|frequentie_zondag=1-2x/(2) uur
|route='''Aachen:''' (Sief ←) Schmithof - Walheim - Schleckheim - Oberforstbach - Lichtenbusch - Siegel - Burtscheid - Hauptbahnhof - Bushof Stadtmitte - Haaren - '''Würselen:''' Weiden - Neusen - '''Alsdorf:''' Broicher Siedlung - Mariadorf - Hoengen
}}
'''Lijn 11''' reed van Aachen Schmithof via Aachen Walheim, Aachen Schleckheim, Aachen Oberforstbach, Aachen Lichtenbusch, AachenSiegel, Aachen Burtscheid, Aachen Stadtmitte, Aachen Haaren, Würselen Weiden, Würselen Neusen, Alsdorf Broicher Siedlung en Alsdorf Mariadorf naar Alsdorf Hoengen.
=== Dienstregeling ===