|voorganger=[[Lijn N20 Przemyśl Główny - Amsterdam Sloterdijk|N20]]
|opvolger=[[Lijn N20 Przemyśl Główny - Amsterdam Sloterdijk|N20]]
|nacht=ja
|frequentie_tijdelijk=1x/nacht
|frequentie_tijdelijk_naam=Week
}}
'''Lijn N20''' rijdt reed van Medyka via Przemyśl, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Dresden, Chemnitz, Gießen, Siegen, Bergisch Gladbach, Leverkusen, Düsseldorf en Duisburg naar Amsterdam.
== Dienstuitvoering ==
In de dienstregeling van 20 mei 2021 t/m 3 juni 2021 werd 4x/week gereden: van donderdag t/m zondag uit Medyka en van vrijdag t/m maandag uit Amsterdam. Vanaf 4 juni 2021 werd weer dagelijks gereden.
Vanaf 10 januari 2022 werd de lijn ingekort van/tot Przemyśl.