|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20202021
|route=La Louvière - Jolimont - Bellecourt - La Hestre - Chapelle-lez-Herlaimont - Godarville (- Gouy-lez-Piéton - Pont-à-Celles - Luttre)
|lijnnr=167
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf [[Dienstregeling entiteit Hainaut 2013|15 april 2013]] werd de frequentie op zondag teruggebracht tot slechts 4 ritten per richting.