Van maandag t/m vrijdag rijdt '''lijn 42''' 1x/uur via Rutten en Bant en 1x/uur via Rutten, Creil en Espel. 's Avonds en in het weekend wordt er alleen gereden tussen Sneek en Lemmer.
Een gedeelte van de ritten wordt gereden door chauffeurs van de [[concessie IJsselmond]].
== Route ==