|lijnnr=N60
|lijncat=60
|route='''Alkmaar:''' Station - Alkmaar P+R - '''Heerhugowaard:''' Stad van de Zon - Heerhugowaard Rivierenwijk - Bomenbuurt - Schildersbuurt Heerhugowaard Stadshart - Heerhugowaard Centrumwaard
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Noord-Holland Noord (2018-2028)