60.377
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|dienstregeling=2020
|lijnnr=8
|route='''Groningen:''' P+R Hoogkerk - '''Hoogkerk:''' - Dorp - '''Groningen:''' Hoendiep - Centrum - Hoofdstation - Oosterpoort - Helpman Europapark - Coendersborg - De Wijert - Martini Zkh. Ziekenhuis - '''Groningen:''' P+R Hoogkerk
|vervoerder=[[Qbuzz]]
|concessie=GD (2020-2029)
|onderschrift='''Lijn 8''' staat bij P+R Hoogkerk.
}}
'''Lijn 8''' rijdt van Hoogkerk een grote lusroute via het Hoendiep, het Centrum, station [[Groningen]], de Oosterpoortstation [[Groningen Europapark]], HelpmanCoendersborg, Coendersborg en De Wijert naar en het Martiniziekenhuisnaar Hoogkerk.
=== Dienstregeling ===