|lijnnr=68
|route=Winsum - Baflo - Den Andel - Westernieland - Pieterburen - Kloosterburen - Kruisweg - Hornhuizen - Leens
|vervoerder=[[Arriva|Arriva (''2008 - 2009'')]],<br>[[UVO]]/[[Personenvervoer Van Dijk|Van Dijk ]] (''2009 - 2014'')]]
|concessie=GGD
|concessie2=Kleinschalig OV Groningen-Drenthe