|route='''BHG''': Centraal Station - Louiza - Flagey - Edith CavellSterrenwacht -ziekenhuis Station Sint- Station St. Job - Fort-Jaco|periode=29 juni 2015|voorganger=[[Lijn N10 Brussel Beurs - Ukkel Fort Jaco|N10]]
|vervoerder=[[MIVB]]
|concessieentiteit=Brussels Hoofdstedelijk Gewest
|lijnsoort=Nachtbus
|formule=Noctis
|periode=29 juni 2015
|voorganger=[[Lijn N10 Brussel Beurs - Ukkel Fort Jaco|N10]]
|frequentie_vrijdag=2x/uur
|frequentie_zaterdag=2x/uur
}}
'''Noctis Nachtbus N10''' rijdt op vrijdag en zaterdagnacht tot 3:00 elk half uur van het centrum station [[Brussel-Centraal]] via Elsene naar Ukkel en terug.Vanwege de herinrichting van de Elsensesteenweg heeft lijn N10 van 2 mei 2017 tot 8 april 2018 een omleiding. Een kaart van de omleiding is te vinden op de website van de MIVB.
== Route ==
''Indien van toepassing staat tussen haakjes de Franse naam van de halte.''
Vanwege de introductie van het nieuwe circulatieplan in het centrum van Brussel werd op 29 juni 2015 het eindpunt verlegd van Beurs naar Centraal Station en de route in het centrum aangepast.
Op 18 september 2017 werd de halte Edith Cavell-Ziekenhuis hernoemd in Stallaert.
Op 2 juli 2018 werden de haltes Zespenningen tussen Beurs en Anneessens en Cliquet tussen Louiza en Matongé afgeschaft.