==Geschiedenis==
Deze lijn was afgesplitst van de [[Lijn 31 Hoogeveen Station NS - Ommen Station NS|lijn Hoogeveen - Ommen]]. Deze reed verschillende routes: via Balkbrug en/of Dedemsvaart. Er werd ook wel via Linde of langs het Ommerkanaal gereden.
<br />
Voor de autobusdienst Ommen-Balkbrug-Dedemsvaart-Linde-Zuidwolde-ten Arloo-Hoogeveen was op 11 januari 1933 aan E. Lambers te Ommen vergunning verleend. Deze is in 1934 overgedragen aan de [[DABO]]. (bron: Drents Archief)