Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 73 Leeuwarden Station - Oude Bildtzijl De Kolk
94 bytes toegevoegd
,
13 feb 2015 19:29
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=73
|route=Leeuwarden - Jelsum - Stiens - Vrouwenparochie - Oude Bildtzijl
|vervoerder=[[Arriva]]
|concessie=Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog
== Route ==
{{RouteTop|
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|0sTr}} |
[[
Leeuwarden|
Leeuwarden|Leeuwarden, Busstation
]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Leeuwarden, Zaailand}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Leeuwarden, Harmonie}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Stiens, Wythuisterwei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Stiens, Uniawei}}
{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|rsr}} |
[[
Stiens|
Stiens Langebuorren|Stiens, Langebuorren
]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Stiens, Nije Poarte}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Stiens, Hegedyk}}
Roelof88
ap_users
17.094
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's