|overstap=Ja
}}
Station '''Baumschulenweg''' ligt langs de [[DB 6007|Gorlitzerbahn]] en de [[DB 6021|Verbindungsbahn Baumschulenweg - Neukölln]]in Berlijn.
Het gedeeltelijk overkapte station telt in totaal vier sporen, de twee eilandperrons liggen tussen de beide sporen in. De treinen die richting Köllnische Heide rijden, maken gebruik van de noordelijke sporen en perron en de treinen die richting Treptower Park rijden maken gebruik van de zuidelijke sporen en perron. Dit heeft te maken met de aftakking naar Neukölln die iets ten noordwesten van het station ligt.
* [[Lijn S47 Berlin, Hermannstraße - Spindlersfeld|S47: Hermannstraße - '''Baumschulenweg''' - Spindlersfeld]]
* [[Lijn S85 Berlin, Grünau - Waidmannslust|S85: Waidmannslust - Schönholz - Frankfurter Allee - Ostkreuz - '''Baumschulenweg''' - Schöneweide - Grünau]]
== Bus ==
{{BHalteInfo
|naam=S Baumschulenweg
|plaats=Berlin
|land=Duitsland
|concessie=[[Concessie VBB|VBB]]
|vervoerders=[[BVG]]
}}
Op de Baumschulenstraße ligt een bushalte waar enkele lijnen stoppen.
* '''170''': Steglitz - Alt-Tempelhof - Britz - ''Baumschulenweg'' - Schwimmhall Köpenick
* '''265''': Treptower Park - Alt Treptow - Plänterwald - ''Baumschulenweg'' - Schöneweide
* '''N70''': ''Baumschulenweg'' - Schwimmhall Köpenick ([[Nachtbus]])