'''Lijn 68''' rijdt reed van Winsum via Baflo, Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hornhuizen naar Leens.
In de ochtendspits rijden reden twee extra ritten tussen Kleine Huisjes en Winsum en de tweede rit uit Leens rijdt reed naar Warffum, ook rijdt reed er 's ochtends één rit van Kloosterburen naar Leens.<br>Op zondag wordt werd 1x per 2 uur het hele traject gereden, aangevuld met 1x per 2 uur tussen Winsum en Pieterburen.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Leens, De Nije Nering}}
}}
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op [[Wijzigingen concessie GD 2015|14 december 2014]] werden enige routewijzigingen doorgevoerd in Winsum en Baflo. In Leens werd de route ingekort tot de nieuwe centrumhalte ''[[Lijn 68 Winsum Station - Leens De Valge|De Valge]]''.