|frequentie_zondag=1x/2 uur (''[[Belbus]]'')
}}
[[Afbeelding:Lijn190 Zkz.jpg|290px|thumb|right|'''Lijn 190''' vertrekt van het [[Zierikzee Busstation|busstation]] in Zierikzee.]]
'''Lijn 190''' rijdt van Sirjansland via Oosterland, Nieuwerkerk, Ouwerkerk en Zierikzee naar Kerkwerve.