|-style="background-color:#CADCEB;"
| 641 || [[Lijn 641 Zwolle Campus - Urk Vlaak|Urk - Tollebeek - Emmeloord - Ens - Kampen - Wilsum - Zwolle]] ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 643 || [[Lijn 643 Lelystad Station NS/Centrum - Kampen GSG Pieter Zandt|Lelystad - Dronten - Kampen]] ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 673 || [[Lijn 673 Meppel Station NS - Zwartsluis Busstation|Meppel - Beukers - Zwartsluis]] ||