Lijn T10 Hamm, Hauptbahnhof - Homanns Weg
Voormalige belbuslijn T10 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hamm |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hamm |
Materieel | Taxibus |
Periode | ... t/m 17 juli 2021 |
Opvolger(s) | 6 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn T10 reed van Hamm Hauptbahnhof naar Norden.
Dienstregeling
- Alle ritten reden als belbus.
Route
Halte | ||
Hamm, Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Platz | ||
Hamm, Allee-Center/Ritterpassage | ||
Hamm, Nordstraße | ||
Hamm, Flugplatz | ||
Hamm, Großer Sandweg | ||
Hamm, Riemerskamp | ||
Hamm, Westberger Weg | ||
Hamm, Heimshof | ||
Hamm, Rastenburger Straße | ||
Hamm, Homanns Weg | ||
Geschiedenis
Op 18 juli 2021 vonden in het busnetwerk van Hamm grote wijzigingen plaats. Lijn T10 werd opgeheven door de komst van de nieuwe lijn 6.