Lijn 63 Arnhem Centraal Station - Westervoort Liemersallee
Voormalige buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1981 t/m 22 mei 1982 |
Voorganger(s) | 19 |
Opvolger(s) | 63 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 63 was een buslijn tussen het station van Arnhem en Westervoort.
De buslijn reed doordeweeks overdag eenmaal per uur, maar de dienst startte pas op het eind van de ochtendspits en eindigde al aan het begin van de middagspits. Op zaterdagmiddag werden drie ritten gereden in beide richtingen.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Velperplein V&D | |
↑ | Arnhem, Velperplein P.N.B.A | |
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Statenlaan | ||
Arnhem, St. Pauluskerk | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Steenfabriek | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Broeklanden | ||
Westervoort, Liemersallee |
Geschiedenis
Tot en met 31 mei 1982 waren de ritten van lijn 63 nog onderdeel van lijn 19.
Op 23 mei 1982 is lijn 63 ingekort tot de halte Broeklanden te Westervoort.