Lijn 32 Utrecht Centraal Station - Hilversum Zonnestraal
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | CN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 32 reed van Utrecht via Westbroek, Oud Maarsseveen, Tienhoven, Breukeleveen, Muyeveld en Nieuw-Loosdrecht naar Hilversum.
In Nieuw Loosdrecht gaf deze bus aansluiting op lijn 117 of lijn 118 naar station Hilversum.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Utrecht, Streekbusstation | ||
Utrecht, Carnegiedreef | ||
Westbroek, Ned. Hervormde Kerk | ||
Oud-Maarsseveen, Maarsseveensevaart | ||
Tienhoven, Ds. Ulferslaan | ||
Breukeleveen, Schipper | ||
Muyeveld, Lamme | ||
Nieuw-Loosdrecht, Lindelaan | ||
Hilversum, Alg. Ziekenhuis Zonnestraal |