Lijn 14 Waardenburg Busstation - Tiel Ziekenhuis
Voormalige buslijn 14 | |
Vervoerder(s) | BSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 30 mei 1970 |
Opvolger(s) | 8 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 2x/dag |
Lijn 14 was een streekbus tussen Waardenburg, Neerijnen, Opijnen, Heesselt, Varik, Ophemert, Zennewijnen en Tiel.
Route
Halte | ||
Waardenburg, Busstation | ||
Waardenburg, v. Voorden / Gasthuisstraat | ||
Neerijnen, P.G.E.M.-Station | ||
Neerijnen, School | ||
Neerijnen, Van Santen | ||
Opijnen, Opijnen (Café de Ruiter) | ||
Opijnen, v.d. Markt-Stoepstr. | ||
Opijnen, Smid v. Empel | ||
Opijnen, Café v. Eck | ||
Opijnen, Boveneind 50-v. Santen | ||
Heesselt, Kruising Boveneind Jansen | ||
Heesselt, Ballegooyen | ||
Heesselt, Esterwegsestoep / Waaldijk | ||
Heesselt, v. Riemsdijk | ||
Heesselt, Temminck / Gemenewegstoep | ||
Heesselt, Kerklaanstoep / v. Houselt | ||
Heesselt, Steenfabriekstoep | ||
Heesselt-Varik, Oude Buurt | ||
Heesselt-Varik, Leeuwensestoep | ||
Heesselt-Varik, v. Riemsdijk (no. 64) | ||
Heesselt-Varik, Udo-Grotestraat | ||
Heesselt-Varik, Café Verhagen | ||
Varik, Café 't Veerhuis | ||
Varik, Achterstr. / Benedenweg | ||
Varik, Wildemans | ||
Varik, v. Beest / Abri a.d. Dijk | ||
Ophemert, Dokter | ||
Ophemert, Muziektent / Abri | ||
Ophemert, Goossen Jansenstraat | ||
Ophemert, Molenstraat 39 | ||
Ophemert, Stoep Molenstraat / Vliegenest | ||
Zennewijnen, Hermoesestraat / Stoep | ||
Zennewijnen, Rode Molen | ||
Zennewijnen, Steenfabriek | ||
Passewaay, Hogeweg / Ophemertsedijk | ||
Passewaay, Schelling / Dijkmagazijn | ||
Tiel, Diderik / Vijhgstraat / Dierenasiel | ||
Tiel, Hert. Reinald / DK Smitschool | ||
Tiel, Rijks H.B.S. | ||
Tiel, Heiligestraat | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Lingedijk | ||
Tiel, Burgemeester Bonhöfflaan | ||
Tiel, Pr. Marijkelaan | ||
Tiel, Ziekenhuis Bethesda |
Geschiedenis
Op 31 mei 1970 werd het traject van lijn 14 opgenomen in de lijn 8.