Categorie:Go.on
Pagina’s in categorie "Go.on"
Deze categorie bevat de volgende 67 pagina’s, van in totaal 67.
5
- Lijn 525 Brakel Bahnhof - Beverungen ZOB
- Lijn 533 Beverungen ZOB - Trendelburg Langenthal Mitte
- Lijn 540 Willebadessen, Bahnhof - Peckelsheim Busbahnhof
- Lijn 541 Willebadessen Bahnhof - Warburg Bonenburg Bahnhof
- Lijn 552 Brakel Brede - Borgentreich Busbahnhof
- Lijn 553 Brakel, Bahnhof - Schulzentrum
- Lijn 554 Brakel, Stadtmitte - Krankenhaus
- Lijn 555 Brakel Bahnhof - Höxter Ottbergen Bahnhof
- Lijn 565 Willebadessen Peckelsheim Busbahnhof - Borgentreich Busbahnhof
- Lijn 570 Brakel Bahnhof - Bad Driburg Bahnhof
- Lijn 571 Nieheim, ZOB - Merlsheim Denkmal
- Lijn 572 Nieheim, ZOB - Eversen Schule
- Lijn 577 Bad Driburg, Stadtmitte - Klinik Berlin
- Lijn 584 Nieheim ZOB - Marienmünster Vörden Busbahnhof
- Lijn 585 Brakel Bahnhof - Marienmünster Vörden Busbahnhof
- Lijn 586 Marienmünster, Vörden Busbahnhof - Kollerbeck Mitte
- Lijn 590 Höxter Bahnhof/Rathaus - Marienmünster Vörden Busbahnhof
- Lijn 591 Marienmünster Vörden Busbahnhof - Steinheim Bahnhof
- Lijn 596 Höxter, Bahnhof/Rathaus - Hochschule
7
H
- Lijn H1 Paderborn Infanterieweg - Hövelhof Otto-Hahn-Straße
- Lijn H11 Paderborn Infanterieweg - Hövelhof Bahnhof
- Lijn H2 Hövelhof, Bahnhof - Hahnenkrug
- Lijn H3 Hövelhof JVA - Schloß Holte-Stukenbrock Kühler Grund
- Lijn H4 Paderborn Infanterieweg - Hövelhof Hahnenkrug
- Lijn H5 Paderborn Infanterieweg - Hövelhof Espeln Mühle
- Lijn HX4 Höxter, Bahnhof/Rathaus - Bödexen Wendeplatz
N
- Lijn NE11 Paderborn Westerntor - Schlangen Knickweg
- Lijn NE12 Paderborn Westerntor - Altenbeken Osningstraße
- Lijn NE13 Paderborn Westerntor - Lichtenau Kleinenberg Post
- Lijn NE14 Paderborn Westerntor - Bad Wünnenberg Kreisel
- Lijn NE15 Paderborn Westerntor - Büren Wewelsburg Bahnhof
- Lijn NE16 Paderborn Westerntor - Büren Schulzentrum
- Lijn NE17 Paderborn Westerntor - Salzkotten Upsprunge Bürgerhaus
- Lijn NE18 Paderborn Westerntor - Delbrück Wittendorfer Eck
- Lijn NE19 Paderborn Westerntor - Hövelhof Hövelriege Bahnhof
- Lijn NE20 Paderborn Westerntor - Bad Driburg Südenfeldmark
R
- Lijn R21 Höxter Bahnhof/Rathaus - Holzminden Bahnhof
- Lijn R22 Höxter Bahnhof/Rathaus - Bad Karlshafen Bahnhof
- Lijn R31 Altenbeken Schule - Neuenheerse Wendeplatz
- Lijn R34 Warburg ZOB - Borgentreich Busbahnhof
- Lijn R35 Warburg ZOB - Borgentreich Busbahnhof
- Lijn R36 Borgenteich Busbahnhof - Lauenförde Bahnhof
- Lijn R37 Warburg Hammerhof - Bad Karlshafen Gesamtschule
- Lijn R38 Warburg ZOB - Willebadessen Peckelsheim Busbahnhof
- Lijn R41 Paderborn Hauptbahnhof - Delbrück Sudhagen Wendeplatz
- Lijn R42 Delbrück Am Wiemenkamp - Hövelhof Bahnhof
- Lijn R45 Paderborn Hauptbahnhof - Delbrück Busbahnhof
- Lijn R46 Delbrück Boke Grundschule - Salzkotten Bahnhof
- Lijn R50 Paderborn Hauptbahnhof - Schlangen Sommerberg
- Lijn R51 Paderborn Hauptbahnhof - Horn-Bad Meinberg Bahnhof
- Lijn R54 Bad Driburg Bahnhof - Willebadessen Bahnhof
- Lijn R71 Brakel Bahnhof - Nieheim ZOB
- Lijn R72 Brakel Bahnhof - Willebadessen Peckelsheim Busbahnhof
- Lijn R75 Bad Driburg Bahnhof - Nieheim ZOB
- Lijn R76 Bad Driburg Bahnhof - Steinheim Krankenhaus Wendeplatz
- Lijn R83 Steinheim Bahnhof - Nieheim ZOB
- Lijn R91 Höxter Bahnhof/Rathaus - Steinheim Bahnhof