Lijn 83/129 Raamsdonksveer Busstation - Gorinchem Ziekenhuis (1985-1986)
Voormalige buslijn 83/129 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1985-1986 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 1x/2 uur |
Op zondag reed een gecombineerde lijn 83/129 in plaats van de lijnen 83 en 129 van Raamsdonksveer via Werkendam naar Gorinchem. De eerste heenrit begon in Oosterhout en de laatste terugrit eindigde daar.