Lijn 40 Uccle Calevoet - Braine-l'Alleud Collège - Gare AB
Streekbuslijn 40 in België Bekijk de voormalige lijnen 40 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.00 uur) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 40 is een streeklijn in van de Brusselse deelgemeente Ukkel (Uccle) naar Eigenbrakel (Braine-l'Alleud) via Linkebeek, Beersel, Alsemberg, Rhode-Saint-Genèse en Ermite.
In de ochtend- en avondspits rijden 2 ritten van/naar Ukkel. De overige ritten beginnen en eindigen in Alsemberg. In de ochtend spits rijdt 1 rit naar de halte Collège. In de middag beginnen 2 ritten op deze halte (1 rit via Riva Bella en 1 rit via Vallée Bailly). Alle overige ritten beginnen en eindigen op het station.
Route
Halte | ||
Uccle, Calevoet (Kalevoet) | ||
Uccle, Rue England | ||
Uccle, Château d'Or (Gulden Kasteel) | ||
Uccle, Crématorium | ||
Linkebeek, Brasserie Van Haelen | ||
Linkebeek, Rue des Hêtres (Beukenstraat) | ||
Beersel, De Villa's | ||
Beersel, Parasol | ||
Alsemberg, Begraafplaats van Vorst | ||
Alsemberg, Rondenbos | ||
Alsemberg, Grootevelde | ||
Alsemberg, Gensberg | ||
Alsemberg, De Meent | ||
Alsemberg, Sint-Victor | ||
Alsemberg, Winderickxplein | ||
Rhode-Saint-Genèse, Sept Fontaines | ||
Braine-l'Alleud, Drève des Pins | ||
Braine-l'Alleud, Avenue du Prieuré | ||
Ermite, Centre | ||
Braine-l'Alleud, Château d'Eau | ||
Ermite, Eglise | ||
Braine-l'Alleud, Mont-Saint-Pont | ||
Braine-l'Alleud, La Chapelle | ||
Braine-l'Alleud, Rue Jean Volders | ||
Braine-l'Alleud, Cimetière | ||
Braine-l'Alleud, Gare | ||
Braine-l'Alleud, Vallée Bailly | ||
Braine-l'Alleud, Riva Bella | ||
Braine-l'Alleud, Route de Mont-Saint-Jean | ||
Braine-l'Alleud, Collège - Gare AB |