Lijn 202 Apeldoorn Station - Zwolle Station
Buslijn 202 (Vanaf 25 maart 2012) | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Veluwelijn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G CNG MAN Lion's City G CNG |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 202 rijdt van Apeldoorn via Wenum, Vaassen, Emst, Epe, Heerde en na Heerde via de A50 & A28 naar Zwolle. Deze lijn behoort samen met lijn 201 en lijn 203 tot de Veluwelijn.
De avond"spits"ritten die om :15 & :45 van station Apeldoorn vertrekken zullen na Transferium Horsthoek, Heerde standaard de snelweg op gaan. Voor de ochtend"spits"ritten die om :00 en :30 vanaf Zwolle vertrekken zullen vanaf daar pas binnendoor gaan rijden.
Vanaf 25 maart 2012 zal deze lijnvoering in gaan.
* = Wegens werkzaamheden in Heerde worden t/m november de haltes in Heerde overgeslagen. In plaats hiervan zal er moeten worden opgestapt op het transferium.
Voor extra informatie kun je kijken onder het kopje "Geschiedenis".
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Oranjepark | ||
Apeldoorn, Grote Kerk | ||
Apeldoorn, Gedenknaald | ||
Apeldoorn, Van Haeftenkazerne | ||
Wenum Wiesel, Wieselseweg | ||
Wenum Wiesel, Papegaaiweg | ||
Wenum Wiesel, De Haere | ||
Vaassen, Zuid | ||
Vaassen, Oosterhof | ||
Vaassen, Centrum | ||
Vaassen, Noord | ||
Emst, Handelsebrug | ||
Emst, Hezeplein | ||
Emst, Oranjeweg | ||
Epe, Haverkamp | ||
Epe, Centrum | ||
Epe, Politiebureau | ||
Epe, Dennenheuvel | ||
Heerde, Transferium Horsthoek | ||
Heerde, Wendhorst (Werkzaamheden *) | ||
Heerde, Brinklaan (Werkzaamheden *) | ||
Heerde, Molenkampweg (Werkzaamheden *) | ||
Hattem, Carpoolplaats A50 | ||
Zwolle, Katerdijk | ||
Zwolle, Eekwal / Centrum | ||
Zwolle, Busstation / NS |
Geschiedenis
Aangezien op 25 maart 2012 grote wijzigingen bij de Veluwelijn zijn gemaakt vervalt lijn 90 en is, mede door de versnelling, het lijnnummer "opgeruimd" naar lijnnr. 202. Daarnaast zijn de "tegenlijn", dus die dezelfde kant - maar dan de 2e helft binnendoor rijdt, en de sneldienst naar 2 andere, eerder vermelde, lijnen hernummerd.