Lijn 61 Arnhem Centraal Station - Zevenaar Station NS (1990-1997)
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | Onbekend |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 31 mei 1997 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 61 was een buslijn tussen station Zevenaar, Groessen, Duiven, Westervoort en station Arnhem. De buslijn reed de hele week door eenmaal per uur; op doordeweekse dagen werd in de ochtendspits tweemaal per uur vanaf Zevenaar naar Arnhem gereden. Op 1 juni 1997 werd de route van lijn 61 tussen het westen van Duiven en Zevenaar gewijzigd. Voortaan werd niet meer via Groessen gereden; deze route werd overgenomen door lijn 62. De avond- en zondagbediening van Groessen kwam hiermee te vervallen. In Zevenaar zou voortaan doorgereden worden naar ziekenhuis Stegeslag.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein (richting Zevenaar) | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Musis Sacrum | ||
Arnhem, Rietgrachtstraat | ||
Arnhem, Groen van Prinstererstraat | ||
Arnhem, Sint Pauluskerk | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Zwembad IJsselvliet | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Sonnedach | ||
Westervoort, Emmerik | ||
Westervoort, Santacker | ||
Westervoort, Nieuwhof | ||
Westervoort, Ganzenpoel | ||
Westervoort, Heilweg | ||
Duiven, Engelstraat | ||
Duiven, Opaal | ||
Duiven, Klavierstraat | ||
Duiven, Schiermonnikoogstraat | ||
Duiven, Eilandsplein | ||
Duiven, Conference | ||
Duiven, Brederode | ||
Duiven, Sterappel | ||
Groessen, Aleven | ||
Groessen, De Stokhors | ||
Groessen, Dorp | ||
Groessen, de Aa | ||
Zevenaar, Ooy | ||
Zevenaar, Methen | ||
Zevenaar, Europalaan | ||
Zevenaar, Rosorum/Methen | ||
Zevenaar, Politiebureau | ||
Zevenaar, Maatjes | ||
Zevenaar, Buitenmolen | ||
Zevenaar, Station NS |