Lijn 76 Jemeppe Rue du Faux - Auvelais Chaussée de Charleroi
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 76 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 augustus 2023 |
Voorganger(s) | 23, 58 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 1x/2 uur (tot 19:05) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 76 rijdt van Jemeppe via Velaine-sur-Sambre, Moustier en Ham-sur-Sambre naar Auvelais.
Route
Halte | ||
Jemeppe, Rue du Faux | ||
Jemeppe, Rue du Saiwet | ||
Velaine-sur-Sambre, Prahy | ||
Velaine-sur-Sambre, La Roche | ||
Velaine-sur-Sambre, Rue du Prahy | ||
Jemeppe, Pré Fleuri | ||
Jemeppe, Chemin de Velaine | ||
Jemeppe, Rue Saint-Martin | ||
Jemeppe, Rue Van Cutsem | ||
Jemeppe, Rue Bas Wérichet | ||
Jemeppe, Froidmont | ||
Jemeppe, Route de Ham | ||
Moustier, Côte de Froidmont | ||
Moustier, Place de Froidmont | ||
Moustier, Cimetière | ||
Moustier, Rue des Nobles | ||
Moustier, Route de Mornimont | ||
Moustier, Ecole | ||
Moustier, Gendarmerie | ||
Moustier, Gare SNCB | ||
Moustier, Gendarmerie | ||
Moustier, Église | ||
Moustier, Glaceries | ||
Ham-sur-Sambre, Place | ||
Ham-sur-Sambre, Ecluse | ||
Ham-sur-Sambre, Rue du Baty | ||
Ham-sur-Sambre, Rue du Charbonnage | ||
Ham-sur-Sambre, Rue Louis de Brouckère | ||
Ham-sur-Sambre, Limite | ||
Arsimont, Haut-Baty | ||
Arsimont, Rue du Bosquet | ||
Auvelais, Pont-à-Biesmes | ||
Auvelais, Football | ||
Auvelais, La Cure | ||
Auvelais, Monument | ||
Auvelais, Centre | ||
Auvelais, Gare SNCB | ||
Auvelais, Rue de Romedenne/Gare SNCB | ||
Auvelais, Rue du Rominet | ||
Auvelais, Rue d'Eghezée | ||
Auvelais, Chaussée de Charleroi |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2023 werd in de regio Basse-Sambre de eerste aanzet gegeven voor een volledige netreconstructie. De nieuwe lijn 76 ging rijden tussen Jemeppe-sur-Sambre, Moustier en Auvelais en nam enkele lokale bedieningen over van de 23 en 58, die beide een andere route kregen en (gedeeltelijk) niet meer in deze plaatsen kwamen. In de basis wordt een 2-uursdienst gereden van maandag t/m zaterdag, met extra ritten tijdens de spitsuren.