Lijn 32 Zuidhorn Station - Munnekezijl Kerkstraat
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 dec 2010 om 20:00
Belbuslijn 32 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Taxi Nuis |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | LijnBelBus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 3x/dag |
Dal | 2x/dag (vakantie: 3x/dag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3-5x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 32 rijdt op afroep van Zuidhorn via Niezijl, Grijpskerk, Niezijl en Kommerzijl naar Munnekezijl.
Route
Halte | ||
Zuidhorn, Station | ||
Noordhorn, Industrieweg | ||
Noordhorn, Langestraat | ||
Niezijl, Balmahuisterweg | ||
Niezijl, Provincialeweg | ||
Grijpskerk, De Vereniging | ||
Grijpskerk, Kerk | ||
Grijpskerk, Schoutstraat | ||
Grijpskerk, De Wierde | ||
Grijpskerk, Kievitsweg | ||
Grijpskerk, Groningerstraat 6 | ||
Niezijl, Willem Lodewijkstraat | ||
Kommerzijl, Lageweg | ||
Kommerzijl, De Hoogte | ||
Kommerzijl, De Ruige Waard | ||
Kommerzijl, Ooster Waarddijk | ||
Kommerzijl, Ooster Waarddijk 8 | ||
't Hoekje, 't Hoekje | ||
Munnekezijl, Wester Waarddijk | ||
Munnekezijl, Wester Waarddijk 16 | ||
Munnekezijl, Brug | ||
Munnekezijl, Driesprong | ||
Munnekezijl, Kerkstraat |