Lijn SB58 Emmerich Bahnhof - Nijmegen Centraal Station
Buslijn 58 | |
Vervoerder(s) | NIAG |
Concessie | - |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | - |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur tot 1x/twee uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/twee uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 58 is een bus die vanaf station Nijmegen via Beek naar het Duitse station Kleve gaat. Vanaf daar wordt doorgereden naar station Emmerich. Op maandagen en zaterdagen (marktdag) worden de haltes Smetiusstraat tot en met Museum Het Valkhof niet aangedaan door deze buslijn; er wordt dan extra gestopt bij de haltes Nassausingel en Canisiussingel. Deze buslijn rijdt maandag tot en met zaterdag overdag elk uur en op zondag elke twee uur. Doordeweeks wordt 's avonds elk uur gereden; in het weekend elke twee uur.