Lijn 36 Amsterdam, Bos en Lommerplein - Muiderpoortstation (1971-1974)
Voormalige buslijn 36 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 12 oktober 1971 t/m 6 oktober 1974 |
Frequenties
| |
Spits | onbekend |
Dal | onbekend |
Avond | onbekend |
Zaterdag | onbekend |
Zondag | onbekend |
Vanaf 1971 maakte lijn 36 een lus door Floradorp.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Egidiusstraat | ||
Amsterdam, Admiraal De Ruyterweg | ||
Amsterdam, Wiltzanghlaan | ||
Amsterdam, Haarlemmerweg | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, Sloterdijk | ||
Amsterdam, Kabelweg | ||
Amsterdam, Oostzanerdijk | ||
Amsterdam, Bovenkruier | ||
Amsterdam, Molenwijk | ||
Amsterdam, Appelweg | ||
Amsterdam, Druivenstraat | ||
Amsterdam, Ananasplein | ||
Amsterdam, Pomonastraat | ||
Amsterdam, Klaprozenweg | ||
Amsterdam, Draaierweg | ||
Amsterdam, Slijperweg | ||
Amsterdam, Floraweg | ||
Amsterdam, Sneeuwbalweg | ||
Amsterdam, Wingerdweg | ||
Amsterdam, Sneeuwbalstraat | ||
Amsterdam, Mosplein | ||
Amsterdam, Hagedoornweg | ||
Amsterdam, Hagedoornplein | ||
Amsterdam, Kraaienplein | ||
Amsterdam, Havikslaan | ||
Amsterdam, Hamerstraat | ||
Amsterdam, Zamenhofstraat | ||
Amsterdam, Merelstraat | ||
Amsterdam, Waddenweg | ||
Amsterdam, Rode Kruisstraat | ||
Amsterdam, Nieuwe Purmerweg | ||
Amsterdam, Het Breed | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Amsterdam, Bakkerswaal | ||
Amsterdam, J. H. van Heekweg | ||
Amsterdam, Mariëndaal | ||
Amsterdam, Spelderholt | ||
Amsterdam, J. Drijverweg | ||
Amsterdam, Beemsterstraat | ||
Amsterdam, Dijkmanshuizenstraat | ||
Amsterdam, Volendammerweg | ||
Amsterdam, Hilversumstraat | ||
Amsterdam, Zuiderzeeweg | ||
Amsterdam, Flevoweg | ||
Amsterdam, Insulindeweg | ||
Amsterdam, Molukkenstraat | ||
Amsterdam, Muiderpoortstation |
Geschiedenis
In 1974 werden enkele ritten van lijn 36 verlengd naar het Hoofddorpplein.