Lijn 73 Aachen, Mataréstraße - Uniklinik
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 73 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Aachen |
Materieel | MAN Lion's City G Mercedes-Benz Citaro Mercedes-Benz CapaCity Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 0-4x/uur (ochtend) 2x/uur (middag) |
Dal | 4x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 rijdt van Bahnhof Rothe Erde via het Bushof, Ponttor, het Westbahnhof en Campus Melaten naar de Uniklinik.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt richting Uniklinik vanaf het Bushof gereden.
Route
Halte | ||
Aachen, Bahnhof Rothe Erde | ||
Aachen, Elsassstraße | ||
Aachen, Josefskirche (Justizzentrum) | ||
Aachen, Scheibenstraße | ||
Aachen, Kaiserplatz | ||
Aachen, Willy Brandt Platz | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Minoritenstraße | ||
Aachen, Driescher Gässchen (Technische Hochschule) | ||
Aachen, Ponttor | ||
Aachen, Audimax | ||
Aachen, Westbahnhof | ||
Aachen, Mies van der Rohe Straße | ||
Aachen, Hainbuchenstraße | ||
Aachen, Halifaxstraße | ||
Aachen, Auf der Hörn | ||
Aachen, Hörn Brücke | ||
Aachen, Forckenbeckstraße | ||
Aachen, Campus Melaten (Physikzentrum) | ||
Aachen, Otto Blumenthal Straße | ||
Aachen, Wendlingweg | ||
Aachen, Worringerweg | ||
Aachen, Uniklinik |
Geschiedenis
Op 12 juni 2016 werd de nieuwe busbaan, die via Willy Brandt Platz naar het Bushof loopt, in gebruik genomen, hierdoor werd de halte Willy Brandt Platz aangedaan in plaats van de halte Hansemannplatz.
Op 9 juni 2019 werd de halte Stiewistraße hernoemd in Otto Blumenthal Straße.