Lijn 2 Nijmegen, Weezenhof - Sint Maartenskliniek
Voormalige buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | NOVIO |
Concessie | KAN zuid |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 6x per uur |
Dal | 4x per uur |
Avond | 2x per uur |
Zaterdag | 4x per uur |
Zondag | 2x per uur |
Lijn 2 was een buslijn in Nijmegen die vanaf de Sint Maartenskliniek via het centraal station en station Nijmegen Dukenburg naar de wijk Weezenhof reed. ’s Avonds en op zondag maakte de bus een extra lus door de wijk Aldenhof.
Met ingang van dienstregeling 2009 is lijn 2 ingekort tot Weezenhof – Plein 1944; de route tussen het centraal station en de Sint Maartenskliniek werd overgenomen door de lijnen 3 en 4 uit Wijchen.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Weezenhof | ||
Nijmegen, Weezenhof 10e straat | ||
Nijmegen, De Doekenborg | ||
Nijmegen, Aldenhof 50/70 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 52/64 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 53/14 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 13/38 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 12/32 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 13/38 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 53/14 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 52/64 straat | ||
Nijmegen, Aldenhof 50/70 straat | ||
Nijmegen, Van Apelterenweg/Malvert | ||
Nijmegen, Meijhorst-Sporthal | ||
Nijmegen, Meijhorst 13e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 11e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 10e straat | ||
Nijmegen, Brabantse Poort | ||
Nijmegen, Viaductweg | ||
Nijmegen, Woonboulevard | ||
Nijmegen, Graafsebrug | ||
Nijmegen, Neerbosscheweg | ||
Nijmegen, Dennenstraat | ||
Nijmegen, Graafseweg / Wolfkuilseweg | ||
Nijmegen, Rozenstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Burchstraat | ||
Nijmegen, Kelfkensbos | ||
Nijmegen, Museum Het Valkhof | ||
Nijmegen, Mr. Franckenstraat | ||
Nijmegen, Hugo de Grootstraat | ||
Nijmegen, Huygensweg | ||
Nijmegen, Broerweg / Hengstdalseweg | ||
Nijmegen, Broerdijk | ||
Nijmegen, Beukstraat | ||
Nijmegen, Hengstdalseweg / Sophiaweg | ||
Nijmegen, Sint Maartenskliniek |