Lijn 41 Uithuizen Station - Spijk Nesweg
Buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (Behalve als lijn 641 rijdt) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/1-2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 is een lijntaxi en rijdt van Uithuizen via Uithuizermeeden en Roodeschool naar Spijk.
Route
Halte | ||
Uithuizen, Station | ||
Uithuizen, Engersmastraat | ||
Uithuizen, Hunsingoheerd | ||
Uithuizen, Snik | ||
Uithuizen, J. Cohenstraat | ||
Uithuizen, Wilgenbos | ||
Uithuizen, J.F. Kennedylaan | ||
Uithuizen, Dingeweg | ||
Uithuizermeeden, Torenstraat | ||
Uithuizermeeden, Rensumapark | ||
Uithuizermeeden, Klein Hadderstraat | ||
Uithuizermeeden, Johan van Veenplein | ||
Uithuizermeeden, Lange Drift | ||
Uithuizermeeden, Hefswal | ||
Uithuizermeeden, Tuinbouwweg | ||
Roodeschool, Tilweg | ||
Roodeschool, Zuster Kortestraat | ||
Roodeschool, Gereformeerder Kerk | ||
Oosteinde, Radsweg | ||
Spijk, Lindenhorst | ||
Spijk, Lage Trijnweg | ||
Spijk, Melkweg | ||
Spijk, Ubbenasingel | ||
Spijk, Nesweg |