Treinserie 4700 (1996/1997)
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 4 feb 2010 om 22:00 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VSerieInfo |serie=4700 |dienstregeling=1996/1997 |vervoerder=NS |traject=Amsterdam CS - Alkmaar |treinsoort=Stoptrein |frequentie=2x/uur |basisfreq=2x/uur |o…')
Treinserie 4700 in 1996/1997
| |
---|---|
Traject | Amsterdam CS - Alkmaar |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1996/1997 |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Stoptrein |
Frequentie | 2x/uur |
Opmerkingen |
Treinserie 4700 was in de dienstregeling 1996/1997 een stoptrein tussen Amsterdam CS en Alkmaar.
Station | ||
Amsterdam CS | ||
Amsterdam Sloterdijk | ||
Zaandam | ||
Koog Bloemwijk | ||
Koog-Zaandijk | ||
Wormerveer | ||
Krommenie-Assendelft | ||
Uitgeest | ||
Castricum | ||
Heiloo | ||
Alkmaar |